dieren/156.gif

Zprávička od Izzyho

14. března 2008 v 14:16 |  ***Vzkazy od kluků***
Pozdrav pro všechny lidi na našem světě!
Je tu právě nový rok a US5 tvrdě a hodně pracovali na novém albu!
A všechno co můžu říct, je sakra! Nová muzika je nářez a já určitě vím, že se vám budou všem líbit ty šmrncovní písničky, které vám můžou poskytnout jen US5!
Chtěl bych všem tady venku říct, že vám hodně moc děkuju, všem kteří našeho nového bratra "Vinnieho" x-) na našem In Control Tour 2007 podporovali. Měli jsme krásně časy a doufáme, že jste se taky tak hodně bavili, jako my! Milujeme vás za to, že stojíte na naší straně a toužíme po tom být se s vámi ve spojení, které nám mohou dát jenom naše fans!
Už brzy se potkáme při přípravách kolem naší nové muziky na jevištích v nějakém městě, kde budeme hrát. Nezmiňuju je, že budeme všichni ve skupině a že budeme točit další video k našemu singlu. Tak to je porce, která vás čeká. A vedle toho doufáme, že si užíváte reedice alba In Control s totálními písněmi jako "The Rain"!
Tak se zase mějte mojí PunCz a dlouho žijete fans US5, milujeme vás a brzy vás zase uvidíme!

Váš skutečný,
Izzy…
Náš skutečný,
život

Ps
Chtěli bychom poděkovat všem fans v Polsku, kteří pro mě hlasovali v nejžhavějším typu pro magazín "Dziewczyna- nastolatki & milosc" a dostali mi na 6 místo.
Je to pro mě čest. Moji PunCz na celém světě jsou ti největší!

pss
Ztratil jsem můj mobil…. Takže když někdo dostane hovor od někoho, který řekne, že jsem to já…. Chci vám jen dát vědět, že to je podvodník a omlouvám se za všechny problémy, které jsem možná přinesl. Když si někdo najde můj mobil, přineste mi ho prosím nazpět. Izzy….
Zdroj.Izzygallegos-us5.blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama