dieren/156.gif

Březen 2008

5. díl: VÝHRA NA DRUHOU

31. března 2008 v 16:50 | Petra |  →Výhra na druhou
Asi ve dvě hodiny ráno nás kluci doprovodí do hotelu, rozloučí se s námi a každý odejdeme do svých pokojů, které máme po dvou.
Ihned usínáme a ráno se probouzíme až v 9:00. Jelikož jsou kluci už ve studiu, jsme na snídani sami holky. Po snídani se oblékáme a vyrážíme s Verčou na nákupy. Užíváme si to. Nakoupíme si pár pěkných kousků a vracíme se akorát k obědu. Tady jsou s námi i kluci.
,,Tak jak jste i užívaly nákupy, holky?" zeptá se Vince.
,,Super, máme úžasný věci" odpoví hbitě Anna, ještě než stačí zareagovat i ostatní.
,,Domluvili jsme na odpoledne vyjížďku na koních, tady na nedalekém statku. Mysleli jsme, že byste si od tohohle velkoměsta rády odpočinuli" překvapí nás Richie a dlouze se na mě podívá. Nenápadně se ohlédnu po ostatních holkách a nestačím zírat, když si všimnu vyděšených výrazů v jejich obličejích. Stačila jsem v jejich tvářích vypozorovat i zácgvěv odporu, ten byl ale ihned zamaskován ''sladkým" úsměvem. Zřejmě se před kluky nechtěly ztrapnit, tak usoudily, že se budou muset přemoci.
Tentokrát se jako první vzpamatuju já a odpovím: ,,Super. To se vám povedlo. Už se moc těšíme....". Je vidět, jakou kluci mají radost, že nás potěšili.
Doobědvali jsme, chvíli si povídali a pak jsme se šli připravit. Museli jsme se s Verčou smát, když jsme si představili, jak se holky budou přetvařovat. Oblékli jsme se do sportovního a vyrazili.
Dojeli jsme na malebný statek, kde už na nás čekal majitel. Seznámili jsme se a když se zeptal, kdo umí jezdit na koni, ukázalo se, že jen já a Richie. ,,Fajn, vy dva si můžete vzít koně a vyjet si do lesa, a vás ostatní si vezmu do parády já...." řekl majitel s úsměvem.
Autor: PETRA

Narozky:-)

31. března 2008 v 16:46 | Petra |  ***Jay Khan***
Dnes, 31.3. má JAy 26. narozky!
Přejeme VŠE NEJ NEJ NEJ! :-)

US5 v televizi

30. března 2008 v 18:34 | Petra |  ***Termíny akcí***
15.04.2008 - Chart Show, - Kolonia
18.04.2008 - Chart Show - Nejúspěšnější Casting-Star všech dob na RTL
26.04.2008 - VIVA feat. Speciál - VIVA TV
27.04.2008 - VIVA feat. Speciál- Powt. - VIVA TV
29.04.2008 - VIVA feat. Speciál - Powt. - VIVA TV
30.04.2008 - VIVA feat. Speciál - Powt. - VIVA TV
03.05.2008 - Bravo Supershow 2008 -Arena Nürnberger Versicherung, Nürnberg, Bayern
zdroj: us5poland.yoyo.pl

Izzy bude zpívat sólo!

30. března 2008 v 18:33 | Petra |  ***Izzy Gallegos***
V nejnovější písničce US5 "Round & Round" uslyšíme Izzyho!! Bude zpívat sólo!
zdroj: us5-official.yoyo.pl

4. díl: VÝHRA NA DRUHOU

30. března 2008 v 0:30 | Petra |  →Výhra na druhou
,,Tak tohle je dárek pro vás, holky,...." usmějou se kluci a my tedy obálky otvíráme. Je tam poukaz na nákup oblečení. ,,Čím jsme si to zasloužily?" mrkne na Richieho Anna. ,,Ach jo," říkam si, ,,ta má asi vždy každého kluka kterého chce. Je hubená, hezká, umí se oblékat, jen charakterem je úplný opak. To jsem už stačila poznat. Dnes je ale hlavním měřítkem vzhled. Bohužel....". Z rozjímání mě vytrhne Izzyho hlas. ,,Máme zítra ráno 3 hodiny ve studiu, nahráváme desku a máme jednání, takže byste se nudily, no, a tak nás napadlo, že bychom vám tím udělali radost.
,,Tak to se vám povedlo" odpoví rozzářeně holky a pak tedy usedámeke stolu. ,,Chceme vás vzít na diskotéku, máte něco proti," zeptá se najednou Chris. ,,Ne, půjdeme rády, '' odpoví jedna z holek a my přikyvujeme. Tak se jdem tedy připravit.
Když jsme s verčou průměrně spokojené, jdeme do haly, kde už čekají kluci. ''Překvapivě" jsme tu první. ,,Sluší vám to" mrkne na nás Chris a my jen zčervenáme. Opět si všimnu toho Richieho podivného výrazu, ale než se nad tím stačím zamyslet, objeví se holky a my vyrážíme.
Je tam skvělá atmosféra a hudba je spíš taková pomalejší, což se mi líbí. Přesně takovou hudbu mám ráda. Usedneme ke stolu, ale to už Anna odvádí Richieho, ostatní holky si rozeberou kluky a já si jdu objednat colu. Usednu a sleduju lidi kolem sebe. Najednou se u mě objeví Richie. ,,Nepůjdeš si zatancovat?" zeptá se a já nadšeně souhlasím. Jelikož jsem holka, která se spíš podceňuje a velké sebevědomí také nemám, napadne mě, že to udělal ze soucitu, abych tam celý večer tak neseděla.
Akorát začíná ploužák. Opatrně se k Richiemu přitisknu, on mě obejme a já mám opět ten hřejivý pocit bezpečí. Když píseň skončí, přihrne se Anna s tím, že se po mně nutně shání Verča. A jelikož mám o ni starost, vysvětlím to Richiemu a jdu za Verčou ke stolu. Nevypadá to, že by měla nějaký problém, a tak mě překvapí, že když se jí zeptám, co potřebovala, jen na mě nechápavě kouká a tvrdí, že se po mně nesháněla. Pak mi to docvakne. Otočím se a vidím Annu, jak se toužebně tiskne k Richiemu. Bodne mě u srdce, ale nedám na sobě nic znát. Když jde Verča tančit s Jayem, přijde pro mě Chris a já s ním tedy jdu tančit. Celou dobu, co jsem s Chrisem, cítím na sobě Richieho pohled.
Autor: PETRA

2. spřátelení

29. března 2008 v 22:37 | Petra |  ***Jessy(já:-))***

Diplomek od Katky za spřátelko:-)

Nový singl a CD!

29. března 2008 v 18:33 | Petra |  ***Novinky***
Tak už víme: nejnovější singl US5 je "Round & Round" a tak se bude jmenovat i jejich nové CD!!! Jejich CD se ukáže světu pravděpodobně za 3 týdny a jejich nový singl se má ukázat vbřeznu!
Jinak nejsou to informace potvrzené na 100% přes kluky z US5!
zdroj: izzygallegos-us5.blog.cz

Odpočinek!

29. března 2008 v 18:32 | Petra |  ***US5***
Kluci z US5 budou mít teď malý odpočinek po natočení nového klipu. Každý z nich odpočívá v Německu, kromě IZZYHO, který půjde s přáteli na Wrestlemanie - párty, která bude dnes večer v Orlandu!
A prý se chce vrátit k dredům!!
zdroj: izzygallegos-us5.blog

Můj diplomek

29. března 2008 v 17:46 | Petra |  ***Jessy(já:-))***
Diplomek od Marti za spřátelko :-)

2. spřátelený blog!

29. března 2008 v 17:06 | Petra |  ***Spřátelené blogy***
2. spřátelený bloček! :-)
Tady si můžete blog prohlédnout, ja fakt superr!! :-)
Cenka:

3.díl- VÝHRA NA DRUHOU

29. března 2008 v 13:09 | Petra |  →Výhra na druhou
,,Tady nám Kendra názorně předvedla, že opravdu nezačne důvěřovat jen tak někomu. Má z lidí strach. Mám ji z útulku, tak kdo ví, co se jí předtím mohlo stát. Ale tebe si zamilovala hned...." Usedne vedle mě do trávy a Kendra se uvelebí mezi námi. Chvíli tam mlčky sedíme, hladíme Kendru, když v tom se naše ruce setkají. Pak se mi rozbuší srdce a má štěstí, že sedím, protže kdybych stála, určitě by se mi podlomila kolena.
V tu chvíli se objevuje Vincent a oznámí nám, že máme jít, že nás čeká prohlídka Berlína. Kendru tedy odvedeme a já se setkávám s Verčou. Ta se na mě jen potutelně usmívá. Vše jí tedy řeknu a ona namě zírá s otevřenou pusou.
Samozřejmě nás doprovází ochranka, fanynky se můžou zbláznit, ale je krásné vidět, jak jsou kluci oblíbení a nemají problém si s fanoušky popovídat a vyfotit se s nimi. Pak nás kluci odvedou do útulné kavárny, kde si dáváme míchaný ovocný koktejl a skvěle se bavíme. Anna se od Richieho nehne ani na krok a stále se k němu lísá. Nevydržím to sledovat, proto okamžitě odvracím pohled, takže nezaregistruju, jak Richie reaguje.
Asi v 6 se vydáváme zpátky do agentury, tentokrát na večeři. Nejprve se umyjeme, převlékneme a když přijdeme ke stolu, čekají tam na nás malé obálky.
Autor: PETRA

ÓČKO-T-MUSIC

28. března 2008 v 20:01 | Petra |  ***Novinky***
Tak se US5 udrželi na 4. místě!
Gratulujeme!
Bohužel, jsou tam už 8 týdnů, tak dnes končí:-(

NEW VIDEO

28. března 2008 v 15:06 | Petra |  ***Novinky***
Jsou už drby o novém US5-videu, nyní přinášíme my světlo do tmy, video k novému singlu má název "Round & Round". Kluci zvýšili tempo a již včera ho kompletně natočili! Byli celkem 24 hodin se dvěma cool outfity před kamerou, brzy vám svoje dílo budou prezentovat:-)
zdroj: izzygallegos-us5.blog

2.díl-VÝHRA NA DRUHOU

27. března 2008 v 21:53 | Petra |  →Výhra na druhou
Z mého přemýšlení mě vytrhne příchod ostatních kluků a tím pádem může začít představování. Když zjistíme, že kluci mluví česky, nervozita z nás trošku padá. Pak dochází na autogramy a fotografování. Okamžitě si všimnu, jak se kolem Richieho motají skorovšechny holky, ale hlavně Anna, nejsebevědomější holka, kterou jsem kdy poznala. Očividně si s ní rozumí. Když se vyfotím s Chrisem, Jayem, Vincem a Izzym, rozhodnu se, že to zkusím i u Richieho. ,,Prosím tě, mohl by se s se mnou vyfotit?" zeptám se třaslavým hlasem. ,,Jasně" odpoví Richie, já dávám foťák Verče a k mému překvapení mě Richie obejme a já se cítím jako v nebi. Verča udělá rovnou 2 fotky, ale mně se z toho pevného a hřejivého objetí nechce. Když se rozdělíme, přihrne se k Richiemu Anna, hodí po mně opovržlivý pohled a odvádí si ho. Je mi jasné, že takhle se Richie chová ke všem svým fanynkám, proto mě ani nenapadne si o tom objetí myslet něco víc. Ohromně mě pak překvapí, jak jsou úlně obyčejní a strašně milí kluci, na kterých se sláva vůbec nepodepsala. Po dvou seznamovacích hodinkách jsme odvedeni na oběd. Verča se baví s Jayema já si povídam s Chrisem. Je s ním legrace. Nevím, jeslti se mi to jen zdá, ale stále mám pocit, že si mě Richie prohlíží.
Usedám vedle Verči a Chrise,, když se ke mně má kamarádka nakloní a řekne: ,,Vám to spolu s Richiem tak slušelo...." ,,Ale ne, to se ti jen zdálo...." snažím se jí to rozmluvit, protože kdybych si připustila něco víc a nevyšlo to, (a tady to ani jinak dopadnout nemůže), hrozně by to bolelo.
Při obědě musím na richieho stále koukat, nemůžu si pomoci, ale když vidím, jak si rozumí s Annou, malinko mě píchne u srdce. Najednou se na mě Richie dlouze a intenzivně zadívá, takovým zvláštním pohledem, já to ale nevydržím a zrak odvracím. Vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Ale na přemýšlení není čas, protože se teď musíme tak dvě hodinky obejít bez kluků. Mají totiž nějaký rozhovor. Máme tedy volný program. Verča je unavená proto si lehne, holky jdou nakupovat, aby se líbily klukům a já se procházím po firmě. Najednou uvidím Kendru, jak ji hlídá nějaký muž a ona by si zjevně chtěla hrát, ale on má jinou práci. Proto jdu za ním a zeptám se, jestli bych ji mohla vzít na zahradu. Muž je nadšený a radostně souhlasí. A Kendra? Ta se může zbláznit štěstím.
Na zahradě objevím Kendřin míček a začnu jí ho házet. Je úžasná. Poslušná a strašně hodná. Pak se opět chce začít mazlit. Já neprotestuju, protože mám psy moc ráda, i my máme doma jednoho. Škrabu ji za ušima, na bříšku, vyčesávám jí chlupy a ona jen spokoeně drží. Pak se tam najednou objeví Anna a zavolá na Kendru. ,,Kendro, pojď ke mně, něco pro tebe mám." Ale Kendra nejde, ani když jí Anna nabízí všelijaké dobrůtky. Stále zůstává a schovává se u mě. Vůbec za ní nechce. Pak se tedy Anna přestane snažit a uraženě odchází. Najednou se tam, k mému překvapení, objevuje Richie.
AUTOR:PETRA

1. díl: VÝHRA NA DRUHOU

27. března 2008 v 17:24 | Petra |  →Výhra na druhou
,,To není možný! V životě jsem nic nevyhrála, až teď, a rovnou setkání s mou oblíbenou skupinou US5!" Tak přesně tohle se mi honí hlavou, když mi zavolají z agentury, že výherkyní víkendu stráveném s kluky jsem se stala já! Měla jsem pocit, že dostanu infarkt! Ihned jsem to oznámila rodičům, protože jsem od nich potřebovala povolení. No, a protože věděli, jak je mám ráda, samozřejmě souhlasili.
V pátek ráno už čekáme s kamarádkou Verčou, kterou jsem si mohla vzít s sebou, v Plzni, kde nás má vyzvednout agentura a vzít nás za kluky do Berlína. Konečně nasedneme do auta a za 2 hoďky už stojíme před nahrávací agenturou, která má u sebe i hotel.
Jak jsem předpokládala, s námi tam stojí ještě 6 jiných výherkyň. Jenže jakmile je uvidím, mé prvotní nadšení se promění v nervozitu. Všimnu si totiž, že všechny holky jsou dlouhovlasé, dokonale nalíčené a.... hubené! Snažila jsem si na sobě dát záležet, protože jsem se měla setkat s mým oblíbencem Richiem, ale protože jsem spíš baculka, věděla jsem, že vedle takových holek by si mě stejně nevšimnul.
Objeví se zástupce studia a uvede nás do velkého salonu, kde se posadíme a čekáme na kluky. Já ale zůstávám stát a prohlížím si obrazy a plakáty, když v tu ráno na mě někdo skočí a já se ocitnu na zádech. Když otevřu oči a vidím onoho útočníka, musím se začít smát. Je to krásný německý ovčák. Začne mě lízat a mazlit se, vrtí ocáskem a zatímco všechny holky ječí a schovávají se, já ho drbu za ušima.
,,Kendro!" slyším něčí hlas. V tu chvíli mi to docvakne. Tenhle pes, ten, se kterým se právě teď mazlím, je Richieho Kendra! ,,Ale Kendro, no tak, pojď sem! Tohle se nedělá!" okřikne ji Richie. Kendra se tedy neochotně zvedne, sleze ze mě a jeden z pracovníků ji odvede z místnosti. Pak se u mě objeví Richie a pomáhá mi na nohy. ,,Omlouvám se, tohle jen tak nedělá, většinou je k lidem nedůvěřivá. Asi se jí líbíš!" usměje se a já nejsem schopna slova. ,,To nic, nic se nestalo...." ,,No, to je bezva," říkám si, když se trošku vzpamatuju. ,,Poprvé mluvím s Richiem a zmůžu se jen na tohle."
Autorka: PETRA

Nový klip!

26. března 2008 v 21:23 | Petra |  ***Novinky***
Jak nás informoval jeden z portálů o US5, již v tomto týdnu kluci z US5 začnou dělat nový klip svého nového singlu! Samozřejmě jako první to bude na německé VIVĚ, v nejbližších týdnech proběhne premiéra!
zdroj: us5poland.yoyo.pl

VIVA

26. března 2008 v 21:23 | Petra |  ***Termíny akcí***
Každá fans udělá kvůli svým hvězdám cokoli =) Dokáže celé dny stát před halou, kde bude koncert."VIVA Featuring Spezial" je speciál pro fans v programu "Ich bin ein Fan" ("Jsem faoušek") - Co dělají fanoušci podle fans =)? V programu budou hvězdy jako: Tokio Hotel, US5, LaFee i mnoho dalších....
26.04.08 | 16:30 Uhr | VIVA de| Feat. "Ich bin ein Fan" (premiéra)
27.04.08 | 20:00 Uhr | VIVA de| Feat. "Ich bin ein Fan" (opakování)
29.04.08 | 16:30 Uhr | VIVA de| Feat. "Ich bin ein Fan" (opakování)
30.04.08 | 15:00 Uhr | VIVA de| Feat. "Ich bin ein Fan" (opakování)+
zdroj: izzygallegos-us5.blog

Výherce velikonoční soutěže s Richiem

26. března 2008 v 21:21 | Petra |  ***Richie Stringini***
Tak už je znám výherce Velikonoční soutěže s Richiem!
Otázka byla: Proč slavíme Velikonoce? Správná odpověď byla: Ježíš vstal z mrtvých (zmrtvých vstání Ježíše). Výtězka je Risha M. ze St. Gallen (Švýcarsko).Gratulujeme!!!!
zdroj: stringini-online.com

Sraz fans-zástupci

24. března 2008 v 21:28 | Petra |  ***Novinky***
Zástupci měst kde se bude konat sraz fans US5. Pro dotazy a přihlášky pište na e-mail daného města kam přijdete.
zdroj. richiestringini--us5.blog

The Dome 46

24. března 2008 v 15:58 | Petra |  ***Termíny akcí***
Datum dalšího The Dome 46 už je na světě =).
The Dome 46 bude 30.května 2008 v Bremen. Oficiálně není potvrzené, že kluci z US5 se objeví na jevišt, protože program ještě není znám! :-(
zdroj. izzygallegos-us5.blog